Dyson Süpürge Çalışmıyor

Dyson Süpürge Çalışmıyor sorunu ile karşılaşıyorsanız ve süpürgeniz açılmıyorsa aşağıda bulunan adımları uygulayarak bu sorunu çözebilirsiniz.

Öncelikle takmış olduğunuz prizi kontrol edin. Prize bir şarj aleti taktığınızda çalışır, eğer çalışmıyorsa devre kesicinizi kontrol edebilirsiniz. Sorun devam ederse bir elektrikçi ile iletişime geçebilirsiniz.

Dyson Süpürge Çalışmıyor
Dyson Süpürge Çalışmıyor

Evinizin elektriğinde herhangi bir sorun yoksa, Dyson elektrikli süpürge sigortası kontrol edin. Kahverengi olan 13 Amperlik bir sigorta ile değiştirin. Daha küçük bir sigortayla değişim yaparsanız, o sigorta hemen patlar ve bu kalıcı bir soruna dönüşebilir.

  • Motor arızalanmadığı sürece sigorta atması nadir görünür.
  • Güç olmamasının en yaygın nedenleri arasında aşırı ısınma ve kesilme yer alır.
  • Bu durumla karşılaşılırsa, en az yarım saat beklemeniz gerekir ve sonrasında tekrar açabilirsiniz. Bir saat sonra tekrar açıldığında filtreleri temizleyin ve tıkanıklık olmadığını kontrol edin.
  • Elektrikli süpürgeniz birkaç saniye içerisinde kapanıp açılırsa, derhal kapatmanız gerekir. Tamir edilene kadar kullanmamalısınız. Bu bir kablo sorununa işarettir ve kullanıldığında büyük problemlere yol açabilir.
  • Tıklanmış bir filtre veya aşırı ısınmasına neden olan tıkanıklık, en az yarım saat boyunca kapanmasını sağlayacak ve tekrar açılmayacaktır. Bu nedenle kapanıp açılıyorsa, bu ciddi bir elektrik sorunu olduğuna işarettir.

Genelde priz takılan ana kablodur. Kablo, elektrikli süpürge ile beraber zorlu yerlere girdiğinde kırılır ve bunun için daha dikkatli kullanılması gerekmektedir. Sorununuzu hala çözemediyseniz, Dyson servisi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com