Philips Süpürge Açma Kapama Düğmesi Çalışmıyor

Philips Süpürge Açma Kapama Düğmesi Çalışmıyor, bu markayı kullananlar tarafından sıkça karşılaşan sorunlardan birisidir. Açma kapama düğmeniz çalışmıyorsa, bunun basit bir çözüm yolu olabilir. Bunu kendiniz nasıl çözeceğinize dair maddeler aşağıda listelenmiştir.

Philips Süpürgeniz prize takılı değilse, lütfen prize takın.

Açma kapama düğmesine sıkıca bastığınızdan emin olmanız son derece önemlidir. Açma kapama düğmesine doğru bir şekilde basılmadığında kapalı kalacaktır.

Philips Süpürge Açma Kapama Düğmesi Çalışmıyor
Philips Süpürge Açma Kapama Düğmesi Çalışmıyor

Cihazın üzerinde yer alan açma kapama düğmesine basarak, Philips Elektrikli Süpürgenin uzaktan kumanda olmadan açılıp açılmadığını kontrol edin. Eğer çalışmıyorsa, uzaktan kumandanızın pilleri boş olabilir. Bu durum yalnızca kızılötesi uzaktan kumandalı elektrikli süpürgeler için geçerlidir.

Not

Bu seçeneklerden herhangi birisi sizin için geçerli değilse, Philip Elektrikli Süpürgenizde bir takım arızalar meydana gelmiş olabilir. Bu durumda daha fazla destek alabilmeniz için en yakın Philips Servisi ile iletişime geçmeniz gerekir.

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com