Philips Süpürge Çekmiyor

Philips Süpürge Çekmiyor kullanıcılar tarafından en çok aratılan sorunlardan birisidir. Elektrikli süpürgenizin beklendiği emiş gücü iyi değilse bunun birkaç nedeni olabilir.

Aşağıda yer alan maddelerde bunu nasıl çözeceğinizi keşfedebilirsiniz.

Philips Süpürge Çekmiyor
Philips Süpürge Çekmiyor

Philips Elektrikli Süpürgenizin toz torbası veya kabı dolduğunda, emiş gücü normalden daha düşük seviyelerde olur. Bu durumda, toz torbasını ve toz kabını kontrol edin. Doluysa değişim yapın (veya özel bakım modeliniz için belirtmişse boşaltın). Yeniden kullanılabilir torbalara sahip bir modeliniz varsa, emiş gücünün düşük olmasına neden olabileceğinden, aşınmış olan torbalar değiştirilmelidir.

Philips Elektrikli Süpürgenizin hortumu veya başlığı tıkanmış olabilir. Fırçanız, dolaşmış olan saç tarafından da engellenebilir. Emiş gücü bundan etkilenecektir ve hava olması gerektiği kadar kolay geçemeyeceğinden cihaz beklendiği gibi kir almayabilir.

Kirli bir filtre, normal şartlar altında olması gerektiği gibi havanın akmasını engeller. Bu, elektrikli süpürgenizin emiş gücünü azaltabilir. Sonuç olarak, süpürge iyi veya beklendiği gibi temizlemeyebilir. Süpürge modeline bağlı olarak bir motor koruma filtresi veya bir egzoz filtresine sahip olabilirsiniz. Motor koruma filtresi toz torbasının arka haznesinin arkasında bulunur. 4 ila 6 haftada bir temizlenmelidir.

Philips Elektrikli Süpürgeniz bir toz haznesine sahipse, lütfen cihazın kapağının doğru yerleştirildiğinden emin olun.

Bazı süpürge modellerinde emiş gücünü ayarlama özelliği bulunur. Bu emiş gücünü ayarlamamış olabilirsiniz. Bunu düzgün bir şekilde ayarladığınızda, süpürgeniz daha iyi emiş sağlar.

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com