Philips Süpürge Islık Sesi

Philips Süpürge Islık Sesi, kullanıcılar tarafından sıkça rastlanan bir sorundur. Philips marka elektrikli süpürgeniz ıslık sesi çıkarıyorsa, bu sorunu çözebilmek için aşağıda yer alan maddeleri yapabilirsiniz.

Philips elektrikli süpürgenizin borusuna, başlığına ya da hortumuna sıkışmış bir nesne olup olmadığını kontrol edin. Elektrikli süpürgedeki hava akışı, cihazınızın bu parçalarından birine sıkışmış olan bir nesne tarafından kısmi olarak engellenebilir. Bu durumda, süpürmeye devam etmeden önce nesneyi çıkarmanız gerekmektedir.

Normalden farklı bir aksesuar kullanıldığında, Philips elektrikli süpürgenizin farklı bir ses çıkardığını fark edebilirsiniz. Kullanmakta olduğunuz aksesuarı çıkarıp, elektrikli süpürgenin sesinin normal olup olmadığını kontrol edin. Eğer normalse, gürültü konusunda endişe etmenize gerek yoktur. Bu durum, gayet normaldir.

Philips Elektrikli Süpürge hortumunda emiş gücü ayarı açıksa bu, cihazdan olağan dışı bir ses gelmesine veya ıslık sesi gelmesine neden olabilir. Bu durumda, ayarı kapatırsanız ses kalkacaktır.

Philips Süpürge Islık Sesi
Philips Süpürge Islık Sesi

Philips elektrikli süpürgenizin motoru veya filtresi tıkalıysa olağan dışı bir ses çıkarması normaldir. Bu sorunu çözebilmeniz için elektrikli süpürgenizin filtresini temizlemelisiniz. Elektrikli süpürgenizin ıslık sesi çıkarma nedeni filtrelerin yerinden çıkmış olması olabilir. Bu durumda, filtrenizi dikkatli bir şekilde yerleştirin.

Philips elektrikli süpürge toz haznesi doluysa, bu olağan dışı bir ses çıkarmasına neden olabilir. Bunu çözebilmek için toz haznesini temizleyebilirsiniz.

Yukarıdaki durumlarda sorun çözülmediyse, elektrikli süpürge motoru hasar görmüş olabilir. Bunun için Philips yetkili bayi ile iletişime geçebilirsiniz.

TIKLA SERVİSİ ARA
Profilo Servis Numarası Altus Servis Numarası İstanbul Baymak Servisleri İstanbul Demirdöküm Servisleri Kombicozum.com Arizacozum.com